укр рус
Бизнес каталог Украина - GBC

Про Суші Студію
Наш зал
Японська кухня
Види суші
Контакти

Про Суші Студію

      Якщо Ви себе вважаєте гурманом, обожнюєте смачно поїсти і захоплюєтеся здоровим і корисним способом життя, то запрошуємо Вас в Суші-Студію, що в м. Чернівці! Тут Ви зможете не тільки порадувати себе, а й відчути атмосферу Країни Вранішнього Сонця! Дуже смачні суші і роли, вишукані страви японської кухні, традиційні напої та десерти чекають на Вас в м. Чернівці!!

      Одним з найпопулярніших і екзотичних страв сьогодні по праву вважаються суші. Ця страва прийшла до нас з японської кухні і завоювала мільйони сердець по всьому світу. Жителі міста Чернівці, приєднуйтесь до любителів суші з нами!

      Головною особливістю суші є те, що готуються вони, в більшості випадків, зі свіжої риби і морепродуктів.

      Багато вчених говорять про те, що їсти суші дуже корисно, так як в інгредієнтах, що використовуються для приготування цієї страви, присутня дуже велика кількість білків і вуглеводів.

      Цікаво, що дієтологи рекомендують їсти суші, тому що саме в цих продуктах японські шеф-кухарі змогли чітко і правильно збалансувати всі необхідні людині вітаміни і корисні речовини. Здоров'я і правильне харчування сьогодні на піку популярності у всьому світі, тому інтерес до традиційної кухні Японії недивний - адже вона вважається однією із самих здорових і збалансованих. Замовити суші - стало цілком буденним ритуалом, а доставка суші широко поширена в самих різних частинах світу. Японська кухня, основу якої складають рис, риба, морепродукти, соя, овочі і фрукти, справді справляє позитивний вплив на здоров'я. Сучасні дієтологи рекомендують скоротити споживання жирів тваринного походження, цукру і солі, зробивши основний акцент на їжі, багатій на клітковину. Традиційні японські страви ідеально відповідають цим рекомендаціям. Замовлення суші, тофу, місо сьогодні перетворився з екзотики на складову способу життя багатьох людей. Філософія японської кухні дивним чином вписалася в сучасні тенденції і тяжінню до здорової та корисної їжі.Суші-Студія - суші (сусі) ресторан Чернівці

      Спробувати суші сьогодні - не проблема, тому що в нашому ресторані готуються суші і роли на будь-який смак!роли японська східна кухня Чернівці

      Будьте оригінальними! Дні народження, зустрічі з друзями або романтичний вечір в Суші-студії в м. Чернівці - це показник гарного смаку!

      З нетерпінням чекаємо на Вас за адресою м. Чернівці Театральна площа, 3!

Суші-Студія - суші (сусі), роли, нігірі, сашимі, страви японської східної кухні в Чернівцях, ресторан східної кухні

Асорті суші в Суші-Студії в м. ЧернівціФото сашимі в Суші-Студії в м. ЧернівціФото рол в Суші-Студії м. Чернівці

Суші-Студія - суші (сусі), роли, нігірі, сашимі, страви японської східної кухні в Чернівцях, ресторан східної кухні